World Alışveriş Asistanı

Alışveriş Asistanı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6,3M
  • Version 1.0.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Kredi kartları günümüzde alışverişlerde kullanılan en yaygın araç, ancak kullandığımız kredi kartlarının kampanyalarını bilip kendimiz için daha avantajlı hale getirebiliriz. World alışveriş asistanı Yapı Kredi A.Ş tarafından hazırlanan mobil uygulamaları
Kredi kartları günümüzde alışverişlerde kullanılan en yaygın araç, ancak kullandığımız kredi kartlarının kampanyalarını bilip kendimiz için daha avantajlı hale getirebiliriz. World alışveriş asistanı Yapı Kredi A.Ş tarafından hazırlanan mobil uygulamaların androıd platformudur.

Mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulamanın AVM' ler bölümünde size yakınlık derecesine göre veya alfabetik sıralamaya göre AVM' lerin sıralanmış listesine ulaşabilir ve sayfanın sol üst köşesinde bulunan taksi butonu ile taksileri görüntüleyip iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz.

Kampanyalar bölümünde ise marka ve AVM' ye göre ayın yada günün kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Ayrıca favorilerim bölümünü kullanarak kendi favori listeni oluşturabilir ve bu listedeki markaların avantajlarından ilk önce siz haberdar olabilirsiniz.

Bu uygulamanın diğer bölümünde kredi kartı başvurusu yapabilir favorileri AVM ve markalarınızın ilgili ayarlarını yapabilirsiniz
Daha Fazla Göster
World Alışveriş Asistanı indir